درباره ما

پُل، تنها نشریه بین المللی مکتوب و تصویری فارسی زبانان

مسیر مجله پُل در سال 2018 از ترکیه آغاز شد. در خلا یک رسانه مکتوب و باکیفیت برای پوشش موفقیت ها و فعالیت های ایرانیان سراسر دنیا، یک تیم حرفه ای با آگاهی از ظرفیت های موجود دور هم جمع شدند و اولین رسانه مکتوب رسمی و بین المللی ایرانیان را راه اندازی کردند. در ابتدا شاید تصور می شود «پُل» فقط یک مجله است؛ اما فعالیت های «پُل» فقط به چاپ مجله ختم نمی شود.

مصاحبه های تصویری، صوتی و همچنین تولید محتوا با هدف آگاهی رسانی در زمینه های:

همیشه جزیی جدا نشدنی از فعالیت‌های تیم «پُل» بوده و خواهد بود. از دیگر زمینه‌های فعالیت «پُل» می توان به تولید محتوا و مطالبی با محوریت موضوعاتی همچون:

و همچنین معرفی و مصاحبه با ایرانیان موفق در سراسر دنیا اشاره کرد که تمام این مطالب از طریق خود مجله، اینستاگرام، برنامه پُل تایم، یوتیوب، توییتر، لینکدین و فیسبوک «پُل» در دسترس است.

مجله «پُل» از دهمین شماره به بعد با شراکت رسانه «رادیو جوان» وارد مرحله جدیدی از مسیر خود شد و به سمت بین المللی شدن پیش رفت. بعد از این همکاری، مجله پُل هم به‌ صورت فیزیکی هم از نظر محتوایی در آمریکای شمالی در دسترس قرار گرفت. به این صورت که علاقه مندان از طریق وبسایت رادیو جوان می توانند تمام شماره های مجله را خریداری کرده و از طریق پست دریافت کنند.

قطار پُل در ادامه، برای پخش حرفه ای‌تر و باکیفیت تر مجله در اقصی‌ نقاط جهان و همچنین پوشش محتواهای اختصاصی هر کشور در زمینه گردشگری، سبک زندگی، فشن، ایونت های اختصاصی و موسیقی، همکاری خود را با نمایندگان حرفه ای خود در کانادا، گرجستان، دبی و انگلستان نیز آغاز کرد تا در خدمت جامعه میلیونی ایرانیان مقیم جهان باشد و آنها را به هم نزدیک تر سازد.

پس از انتشار بیستمین شماره مجله پُل، برنامه محبوب و جذاب «پُل تایم» نیز تهیه شد که هر دوشنبه، ساعت 9 شب به وقت ایران از شبکه تلویزیونی RJTV پخش می شود. در این برنامه، هر شماره از مجله پُل ‌به طور کامل و تصویری ورق زده شده و نگاهی به مطالب متنوع انداخته می شود.

«پُل» با تمام فراز و نشیب هایی که تا به حال داشته، به مسیر خود و حس مسئولیتی که نسبت به اهداف خود دارد پایبند است و تمام تلاش خود را می‌کند تا همیشه با بهترین کیفیت (چه از نظر چاپ چه از نظر محتوا) در خدمت ایرانیان سراسر دنیا باشد. در راستای همین اهداف به زودی شاهد پخش و چاپ این رسانه بین المللی در دیگر کشورها خواهیم بود و امیدوارانه به مسیری که با حمایت دوستداران اولین رسانه مکتوب ایرانیان، به این نقطه رسیده است، ادامه خواهیم داد. با پُل، در ارتباطیم.

آرشیو مجلات
مجله پل شماره 28
مجله پل شماره 27
مجله پل شماره 26
مجله پل شماره 25
مجله پل شماره 24
مجله پل شماره 23
مجله پل شماره 22
مجله پل شماره 21
مجله پل شماره 20
مجله پل شماره 19
مشاهده بیشتر