درباره ما

مسیر مجله پل از سال 2018 در ترکیه آغاز شد. در خلا یک رسانه مکتوب و با کیفیت برای پوشش موفقیت‌ها و فعالیت‌های ایرانیان سراسر دنیا، یک تیم حرفه‌ای با آگاهی از ظرفیت‌های موجود دور هم جمع شدند و اولین رسانه مکتوب رسمی و بین‌المللی ایرانیان را راه‌اندازی کردند. در ابتدا شاید تصور می‌شود “پل” فقط یک مجله است، اما فعالیت‌های “پل” فقط به چاپ مجله ختم نمی‌شود. مصاحبه‌های تصویری، صوتی و همچنین تولید محتواهایی با هدف آگاهی رسانی در زمینه‌های توریسم، سبک زندگی، مد و فشن، سلامتی و همچنین اخبار حوزه تکنولوژی و دنیای هنر همیشه جزئی جدا نشدنی از فعالیت‌های تیم “پل” بوده و می‌باشد. از دیگر زمینه‌های فعالیت “پل” می‌توان به تولید محتوا و مطالبی با محوریت موضوعاتی همچون “دکوراسیون، موسیقی، روانشناسی و همچنین معرفی و مصاحبه با ایرانیان موفق در سراسر دنیا اشاره کرد،  که تمام این مطالب  از طریق خود مجله،  صفحه اینستگرام ،کانال یوتیوب، توییتر و فیس بوک “پل در دسترس است.

مجله “پل” از شماره ده به بعد با شراکت رسانه “رادیوجوان” وارد مرحله جدیدی از مسیر خود شد و به سمت بین‌المللی شدن پیش رفت. بعد از این همکاری، مجله هم به‌صورت فیزیکی و هم از نظر محتوایی در اروپا و آمریکای شمالی در دسترس قرار گرفت. به این صورت که علاقه‌مندان از طریق وبسایت رادیوجوان می‌توانند تمام شماره‌های مجله را خریداری کرده و از طریق پست دریافت کنند و همچنین با معرفی تیم پُر انرژی و حرفه‌ای “پل کانادا” آماده پخش و ارائه خدمات بهتر به ایرانیان ساکن کانادا شد.

پل در ادامه ، برای پخش حرفه‌ای‌تر و با کیفیت‌تر خود در کشور ترکیه، در تابستان 2022 و همزمان با انتشار شماره 18، همکاری خود را با تیم حرفه‌ای و با اصالت “بانگ ایونت Bong Event ” آغاز کرد و این تیم به عنوان نماینده رسمی مجله پُل در کشور ترکیه معرفی شد.

“پل” با تمام فراز و نشیب‌هایی که تا به حال داشته است به مسیر خود و حس مسئولیتی که نسبت به اهداف خود دارد پایبند است و تمام تلاش خود را می‌کند تا همیشه با بهترین کیفیت چه از نظر چاپ و چه از نظر محتوا در خدمت ایرانیان سراسر دنیا باشد. در راستای همین اهداف به‌زودی شاهد پخش و چاپ این رسانه بین‌المللی در دیگر کشورها خواهیم بود و امیدوارانه به مسیری که، با حمایت دوستدارانِ اولین رسانه مکتوب ایرانیان، به این نقطه رسیده است، ادامه خواهیم داد.

 

  • مجله پل بصورت رسمی به ثبت رسیده است و بدیهی است که تمامی حق و حقوق مطالب مرتبط و منتشر شده در قالب این رسانه برای آن محفوظ می‌باشد.
آرشیو مجلات
مجله پل شماره 20
مجله پل شماره 19
مجله پل شماره 18
مجله پل شماره 17
مجله پل شماره 16
مجله پل شماره 15
مجله پل شماره 14
مجله پل شماره 13
مجله پل شماره 12
مجله پل شماره 11
مشاهده بیشتر