میـلاد جعفــری متولــد سـال ۱۳۶۴ در ایـــران است. او از رشتـه‌ سخت‌افــزار کامپیوتــر فــارغ‌التحصیــل شــد؛ سپـس مـدرک (Certificate Leadership Course (CLC را از دانشگاه TAFISA آلمان دریافت کرد. او در سال ۲۰۰۲ با عکاسی آنالوگ وارد دنیای هنر شد. عکاسی را به صورت آکادمیک نیاموخت، اما به خاطر علاقه و استعدادش روز به روز در آن پیشرفت کرد. در سال ۲۰۱۱ پس از چندین سال تجربه در آناتومی، نورپردازی، کنترل نور و آزمون و خطا، کار خود را به‌صورت حرفه‌ای در عکاسی فشن آغاز کرد.
در اواخر سال ۲۰۱۴ به استانبول آمد. ارتباط با دنیای بزرگ عکاسی در خارج از ایران و همکاری با عکاسان بزرگ، باعث شد او استانداردها و معلومات لازم در این رشته هنری را بیاموزد. میلاد در سال ۲۰۱۷ به عنوان عکاس رسمی برند فوجی فیلم (X Photographers) انتخاب شد. تاکنون با برندها، آژانس‌های هنری و مجلات مختلفی مانند L’Officiel magazine، Unspoken magazine، Bestyle magazine، Jute fashion magazine، One magazine، Ellements magazine و… همکاری کرده است.
میلاد قصد دارد در ادامه‌ مسیرش، فضای عکاسی فشن در ایران را هر چه بیشتر با استانداردهای روز جهان آشنا کند و خودش نیز در زمینه‌ بین‌المللی به بالاترین سطح ممکن برسد. در صفحات بعد مجموعه‌ای از عکس‌های برتر او را خواهید دید.

این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید