جورجینا رودریگز کیست

جورجینا رودریگز دوست دختر جذاب و پر زرق و برق فوتبالیست کریستیانو رونالدو است. مدتی است که تمام دنیا، داستان عاشقانه این دو نفر را در رسانه های اجتماعی دنبال می‌کنند. خب، سوالی که ذهن همه را درگیر کرده این است: جورجینا رودریگز کیست و چگونه بزرگترین فوتبالیست حال حاضر جهان را مجذوب خود کرده است؟ عجله نکنید! ما همه چیز به خصوص راز زیبایی جورجینا رودریگز را به شما خواهیم گفت. او به این شهرت دارد که بسیار زیباست. البته باید درباره جورجینا رودریگز و فرزندش  هم توضیح دهیم. او نه تنها یک مدل 28 ساله اسپانیایی و رقصنده است؛ بلکه مادر چهار فرزند کریستیانو یعنی: آلانا مارتینا، کریستیانو جونیور، اوا، متئو نیز است. ناگفته نماند که در 18 آوریل 2022، این زوج صاحب دوقلو، یک پسر و یک دختر شدند؛ اما پسر متاسفانه در هنگام زایمان درگذشت. در ادامه به زندگینامه جورجینا رودریگز خواهیم پرداخت.

جورجینا رودریگز‌‌ در ژاکا، یک شهر شمال شرقی اسپانیا بزرگ شد. ژاکا پایتخت پادشاهی باستان آراگون بود که به Xaca یا Chaca نیز معروف بود. هنگامی که جورجینا فقط 4 سال داشت، خانواده اش به اسپانیا نقل مکان کردند. خانواده او با بحران شدید مالی روبرو شدند؛ زیرا کشورشان در اوایل سال 2000 وارت ویرانی های عمیق مالی شد. پدرش خورخه رودریگز به قاچاق روغن کوکائین و حشیش متهم شد که 10 سال او را در زندان به سر برد. پس از اتمام دوره زندان او به آرژانتین منتقل شد و در تنهایی درگذشت. گزارش ها حاکی از آن است که او هرگز از طرف دخترش برای دیدن نوه هایش دعوت نشده است.

راز زیبایی اندام جورجینا رودریگز

جورجینا در زندگی اش بیشتر از همه به خانواده و فرزندانش عشق می ورزد؛ اما از ورزش کردن هم لذت می برد. او و رونالدو مرتباً در حال ورزش کردن با یکدیگر هستند. زوجی که با هم ورزش می کنند، درنهایت با هم می مانند یا حداقل رابطه سالمی دارند؛ اینطور نیست؟ اگرچه بسیار واضح است که این دو‌ در کنار هم‌ بسیار خوشحال هستند.‌ جورجینا رودریگز دوست دختر کریستیانو رونالدو، درباره راز بدن خوش فرم خود صحبت کرده است.

اندام جورجینا رودریگز

رژیم تناسب اندام جورجینا رودریگز،‌‌‌‌ بعد از اینکه تصویری از خود را روی جلد مجله پرتغالی Health Women منتشر کرد، در رسانه های اجتماعی مورد توجه قرار گرفت. پست اینستاگرام این مدل اسپانیایی 1.2 میلیون لایک دریافت کرد و طرفداران شروع به این سوال کردند که آیا دوست دختر کریستیانو رونالدو برای حفظ تناسب اندام از یک برنامه تمرینی خاص پیروی می کند؟

اندام جورجینا رودریگز

 

شریک زندگی رونالدو در گفتگوی اخیر با Women’s Health، به طرفدارانش اطلاعاتی درباره راز تناسب خود ارائه داد. جورجینا رودریگز توضیح داد که همگام شدن با کریستیانو رونالدو در تمرینات ورزشی، در ابتدا کار دشواری بود. او زمانی را به یاد آورد که آن دو با هم شروع به تمرین کردند و جورجینا از تمرین با بهترین ورزشکار جهان خجالت می‌ کشید. با این حال، جورجینا از باله به عنوان دلیل اصلی برای حفظ اندامی خوش فرم نام می برد.

کریستیانو رونالدو به تمرینات سخت خود مشهور است؛ اما جورجینا رودریگز آمادگی جسمانی خود را مدیون باله می داند. جورجینا رودریگز توضیح داد که رقص افراد را مجبور می کند در بهترین حالت خود باقی بمانند. همچنین باله نه تنها از نظر جسمی، بلکه از نظر روحی هم از او حمایت می کند. او بر تاثیر مثبتی که رقص و باله بر بدن و سبک زندگی او دارد تاکید می‌ کند. اگرچه جورجینا رودریگز باله را دلیل تناسب اندام خود می داند؛ اما اغلب تصاویر و ویدیوهایی را از خود در باشگاه منتشر می کند. او معمولا از دمبل ها دوری می کند و به جای استفاده از وزنه، حرکات کششی را ترجیح می دهد.

بیوگرافی جورجینا رودریگز

جورجینا رودریگز کجایی است؟ شریک زندگی کریستیانو رونالدو در 27 ژانویه 1994 در بوئنوس آیرس، آرژانتین به دنیا آمد. سن جورجینا رودریگز 28 سال است و نیمی اسپانیایی و نیمی آرژانتینی می باشد؛ زیرا در سن کم به جاکا، اسپانیا نقل مکان کرد. پدر و مادر جورجینا رودریگز که بودند؟  او از زمان تولدش در کنار مادری اسپانیایی (آنا ماریا هرناندز)، پدری آرژانتینی (خورخه رودریگز) و خواهرش ایوانا بزرگ شد و دوران کودکی شادی را در زادگاهش در کنار خانواده سپری کرد.

بر اساس گزارش ها، پدر جورجینا یک قاچاقچی کوکائین بود که به ده سال زندان محکوم شد. همچنین گفته می‌شود که پدر آرژانتینی او در سال 2013 از بازگشت به اسپانیا منع شده بود و پس از محکوم شدن به قاچاق مواد مخدر، دوران محکومیت ده ساله خود را به پایان رساند. گزارش شده است که او در سال 2019 و پس از عوارض ناشی از سکته مغزی در گذشت.

جورجینا رودریگز

کودکی جورجینا رودریگز

جورجینا در یک مدرسه کاتولیک تحصیل کرد و در بیشتر دوران جوانی خود یک بالرین بود. درواقع او رویای تبدیل شدن به یک رقصنده حرفه ای باله را داشت؛ اما والدینش خیلی توانایی پرداخت هزینه‌های کلاس او را نداشتند. با این حال در سن 4 سالگی، جورجینا رودریگز و خواهرش‌ در یک کلاس رقص سالسا ثبت نام کردند.

اگرچه جورجینا این روزها خیلی نمی رقصد؛ اما هنوز هم عاشق رقصیدن است و اندام جورجینا رودریگز این را نشان می‌دهد. هنگامی که در سال 2020 در جشنواره رقص ایتالیایی به عنوان مجری حاضر شد، با انجام حرکات زیبای تانگو، توجه مردم را به خود جلب کرد. خب، اجرای او خیره کننده بود و کریستیانو هم از میان جمعیت با حیرت و عشق به زن زیبایش نگاه می‌کرد.

جورجینا رودریگز اهل کدام کشور است

گفته می شود که جورجینا ابتدا در نوجوانی به هوئسکا نقل مکان کرد تا به عنوان پیشخدمت شغلی پیدا کند. او در آنجا در خانه‌ای کوچک با چند هم اتاقی زندگی می‌کرد؛ اما پس از مدتی نا امید شد، وسایل خود را جمع کرد و به سن سباستین رفت. جورجینا رودریگز شغل خود را در آنجا ابتدا در فروشگاه Massimo Dutti شروع کرد؛ اما کمی بعد متوجه شد که برای کار در فروشگاه های لوکس، باید انگلیسی یاد بگیرد. به همین خاطر در 17 سالگی به بریستول، انگلستان نقل مکان کرد تا زبانش را تقویت کند.

ظاهرا جورجینا پس از یادگیری رقص و تکمیل انگلیسی خود در بریتانیا، وارد دنیای مدلینگ هم شده بود. البته اطلاعات زیادی درمورد اولین فعالیت های مدلینگ او در دست نیست؛ اما این اواخر با یک آژانس مدلینگ به نام «UNO Models» قرارداد امضا کرد‌ و مهارت مدلینگ خود را برای برندهایی مانند «Yamamay» و «Sheglam» نشان داد.

درباره جورجینا رودریگز

هنگامی که در سال 2016 تحصیلات جورجینا رودریگز در زبان انگلیسی تمام شد، به جای بازگشت به زادگاهش تصمیم گرفت به مادرید برود. او در فروشگاه گوچی در خیابان سرانو مادرید مشغول به کار شد. طبق گزارشات، او در آپارتمانی زندگی می‌کرد که قبلا انباری بود، نمی توانست سیستم گرمایشی یا تهویه مطبوع بخرد و با انواع مشکلات مالی دست و پنجه نرم می کرد. با این حال پس از مدت کوتاهی زندگی این دختر خوش شانس به کل عوض شد و کارش از فروشندگی، به ژست گرفتن روی فرش قرمز در جشنواره فیلم کن تغییر کرد.

آشنایی جورجینا با رونالدو

آشنایی جورجینا با رونالدو

در واقع رابطه عاشقانه جورجینا رودریگز و کریستیانو رونالدو زمانی آغاز شد که جورجینا در گوچی کار می‌کرد. داستان از این قرار است که کریستیانو برای خرید به فروشگاه آمده بود. جورجینا به مجله Grazia گفت: «قد، اندام و زیبایی کریستیانو توجه من را به خود جلب کرد. من جلوی او می لرزیدم؛ اما جرقه‌ای شعله ور شد. با اینکه بسیار خجالتی هستم؛ اما عشق در نگاه اول را لمس کردم».

سپس کریستیانو از جورجینا می‌پرسد که آیا مایل است او را در ایونت دولچه و گابانا همراهی کند؟ آنها در ایونت توانستند در فضایی آرام صحبت کنند و خب، باقی ماجرا را به راحتی می‌توانید از عکس های شکار شده توسط پاپاراتزی ها متوجه شوید.

در نوامبر 2016، آنها در حال راه رفتن و دست در دست در نزدیکی دیزنی لند پاریس شکار شدند و از همان ابتدا از نمایش عمومی عشق شان ترسی نداشتند. جالب اینجاست که رونالدو برای شناسایی نشدن از کلاه، عینک آفتابی و کلاه گیس استفاده کردن بود؛ اما باز هم نتوانست مجله ایتالیایی «Chi» را که به درستی او را شناسایی کرده بود فریب دهد.

مصاحبه جورجینا رودریگز با نتفلیکس

جورجینا در سریال جدید خود به نام «من جورجینا هستم» در نتفلیکس گفته است: «من قبلا در گوچی کیف‌ می‌فروختم؛ اما حالا آنها را می‌خرم!» او همچنین توضیح می‌دهد که ابتدا با اتوبوس به محل کارش می‌رفته است؛ اما بعدا کریستیانو او را با بوگاتی می رسانده است. این مستند زندگی روزمره جورجینا را در حالیکه او به گذشته خود فکر می‌کند، به تصویر می‌کشد.

هنگامی که فروشگاه گوچی متوجه روابط عاشقانه این زوج شد، به سرعت جورجینا را پس از هشت ماه اخراج کردند. دلیل آنها؟ اینکه طرفداران به فروشگاه حمله می‌کنند و سعی می‌کنند از جورجینا عکس بگیرند! هنگامی که این اتفاق افتاد، تماس‌های رونالدو به او کمک کرد تا در فروشگاه پرادا شغلی پیدا کند.

با این حال جورجینا متوجه شد که در کارش تمرکز ندارد؛ زیرا دوربین پاپاراتزی ها او را محاصره کرده بودند. حتی یک روز پاپاراتزی ها که وانمود کردند مشتری هستند، به فروشگاه حمله کردند و بسیار خبرساز شدند. در نهایت جورجینا مجبور شد کارش را در پرادا رها کند.

پس از علنی شدن رابطه این زوج، جورجینا شروع به حضور در مسابقات رئال مادرید کرد و همچنین در چندین مراسم جوایز از جمله «بهترین جوایز فوتبال فیفا» حضور یافت. او در آنجا کریستیانو رونالدو، مادرش و پسرش رونالدو جونیور را همراهی کرد. البته این این زوج هرگز هیچ بیانیه رسمی درباره رابطه خود منتشر نکردند و تنها از طریق رسانه‌ها یا اینترنت، صمیمیت آنها با گذشت هر ماه بیشتر و بیشتر می‌شد.

اندام جورجینا رودریگز

جورجینا رودریگز بارداری

زمانی که جورجینا در مصاحبه‌ای با یک شبکه خبری اسپانیایی به طور رسمی بارداری خود را اعلام کرد، شایعات زیادی درباره همین موضوع منتشر شد. در نوامبر 2017 پس از حدود یک سال زندگی مشترک، این زوج به اولین فرزندشان (دختری به نام آلانا مارتینا) خوش آمد گفتند. جورجینا همچنین نقش مادری را برای پسر بزرگ رونالدو و دوقلوهایش ایوا و متئو هم ایفا می‌کند.

جورجینا همچنین در سریال خود توضیح می‌دهد که هرگز انتظار نداشته است همه چیز میان او و کریستیانو تا این حد جدی شود. با این حال او اکنون مادر فرزندان کریستیانو رونالدو محسوب می‌شود و بیش از پنج سال است که با هم هستند.

این زوج اولین نمایش سریال مستند جدید و همچنین تولد 28 سالگی جورجینا را جشن گرفتند. کریستیانو هم با نورافشانی بلندترین ساختمان جهان در دبی، مجلل ترین پیام تبریک تولد را به پارتنرش داد: «تولدت مبارک جیو». این نمایش لیزری سه دقیقه‌ای، برای عشق جورجینا 249770 درهم هزینه داشت. البته که مبلغی ناچیز برای یک ورزشکار میلیاردر است!

مشخصات جورجینا رودریگز

مطمئنا جورجینا تغییر فوق العاده ای در سبک زندگی خود داشته است و حالا تجملات حرف اول را می‌زند. با اینکه او اغلب عکس‌هایی منتشر می‌کند که در آنها لباس هایی از برندهای گوچی، ورساچه و هرمس منتشر می‌کند؛ اما با این حال به مجله ال ایتالیا گفته است که زندگی آنها «معمولی» است! خب، شاید جت های خصوصی معمولی ​​بودند!

اگرچه جورجینا اکنون طوری زندگی می‌کند که برخی از ما فقط می‌توانیم درمورد آن رویاپردازی کنیم؛ اما به نظر نمی رسد که این مسئله شخصیت واقعی او را تغییر داده باشد. مهربانی او هنوز هم مشهود است و ازطریق فعالیت های خیرخواهانه اش، به مردم نیازمند در سراسر جهان کمک می‌کند. قلب جورجینا هنوز هم از طلاست.

این دختر خانم جذاب به لطف آشنایی با مردی که بیشترین فالوور را در اینستاگرام دارد، 30 میلیون دنبال‌کننده دارد و تبلیغات جورجینا رودریگز بسیار گران قیمت است. همانطور که در صفحه اینستاگرامش هم می توان دید، اولویت جورجینا خانواده اش است. او می‌گوید مرتبا برای بچه هایش صبحانه و ناهار درست می‌کند و آنها را برای مدرسه آماده می‌کند.

مشخصات جورجینا رودریگز

درامد جورجینا رودریگز

اگرچه شریک زندگی او رونالدو اولین میلیاردر فوتبال است و آنها به طور منظم به مکان‌های لوکس در سراسر جهان سفر می‌کنند؛ اما درامد جورجینا رودریگز هم جدایت و او بیزینس خود را دارد. خط لباس او «OM by G» است که شامل لباس‌های ورزشی راحت می‌باشد. ثروت جورجینا رودریگز 5 میلیون دلار برآورد شده است.

هیکل جورجینا رودریگز عالی است. قد و وزن جورجینا همسر رونالدو 1.68 متر، 60 کیلوگرم و سایز کفش 38 است. دین جورجینا رودریگز مسیحی است (درست مانند کریستیانو رونالدو) که به زبان های اسپانیایی و انگلیسی مسلط است. جورجینا وقتی با کریستیانو یا بچه ها نیست، عاشق کتاب خواندن و سفر است.

خب، بسیاری از منتقدان هنوز بر این باورند که جورجینا رودریگز چیزی بیش از یک دوست دختر نیست؛ اما شایعاتی هم درمورد ازدواج احتمالی این زوج منتشر شده است. این بیشتر به خاطر حلقه الماسی است که رونالدو در ژوئن 2018 به او هدیه داد. از طرفی جورجینا اخیرا با فالو کردن صفحات مربوط به عروسی در اینستاگرام، این شایعه را قوی تر کرده است. این زوج در 23 ژوئن 2018 پس از یک مسابقه فوتبال در مسکو نامزد کردند. نظر شما چیست؟ آیا فکر می‌کنید جورجینا رودریگز را به زودی در لباس عروس خواهیم دید؟

این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید