سوفیا ورگارا هنرپیشه را در دنیای انگلیسی زبان بیشتر از همه به عنوان یکی از ستاره های نمایش کمدی و معروف Modern Family می شناسند که برای بازی در آن نامزد دریافت جایزه های زیادی شد. البته برخلاف شخصیت سوفیا در این سریال، او زنی تحصیل کرده و باهوش است که تبحر زیادی در دنیای تجارت دارد. خب، سوفیا ورگارا کیست؟

بیوگرافی سوفیا ورگارا

درست است که سوفیا ورگارا امروز به دلیل داشتن اندامی زیبا معروف است؛ اما واقعیت این است که از بچگی به خاطر لاغری بیش از حد مورد تمسخر قرار می گرفت. او در یک مصاحبه اعتراف کرد که نام مستعارش در دوران کودکی Palillo بوده که در زبان اسپانیایی به معنای «خلال دندان» است! سوفیا ورگارا اهل کجاست؟ خب، زادگاه سوفیا ورگارا کلمبیا است. او می گوید: «در فرهنگ کشور من، یک دختر لاغر اصلاً نمی تواند به جایی برسد. بنابراین من خیلی ترسیده بودم و همیشه نگران بودم که دیگر نمی توانم چاق تر شوم و لباس های زیبایی که مادرم داشت را بپوشم. من حتی هیچوقت دامن یا پیراهن نمی پوشیدم؛ زیرا فکر می کردم که بیش از حد لاغر هستم.»

تحصیلات سوفیا ورگارا

سوفیا وقتی که بزرگتر شد، قصد داشت تا وارد حوزه بهداشت شود. برای همین در رشته دندانپزشکی وارد دانشگاه شد؛ اما با موفقیت در صنعت سرگرمی، برنامه های او برای داشتن یک زندگی آرام از خط خارج شد. این ستاره دانشگاه را ترک کرد و به عنوان مجری وارد تلویزیون شد؛ آن هم درحالیکه برای فارغ التحصیلی تنها باید دو ترم دیگر را می گذراند. درحالیکه اکثر بازیگران سال های زیادی را پشت درهای بسته و در انتظار قبولی در تست های بازیگری می گذرانند؛ اما ورود سوفیا به این صنعت کمی غیرعادی بود. یک عکاس او را در ساحل دید و حس کرد که او می تواند یک ستاره باشد!

عکس های سوفیا ورگارا

سوفیا ورگارا بازیگر

سوفیا تعریف می کند: «من هم مانند بقیه در ساحل و در کنار خانواده بودم که ناگهان تعدادی از عوامل انتخاب بازیگر من را دیدند و گفتند: ما داریم یک کار تبلیغاتی انجام می دهیم. آیا می خواهید شما این کار را انجام دهید؟» مادرم فوراً و بدون هیچ مقدمه ای پاسخ داد که بله بله! او می خواهد این کار را انجام دهد!» سوفیا که در آن زمان دانش آموز ممتاز یک دبیرستان کاتولیک بود، در ابتدا می خواست این فرصت را رد کند. در واقع او می گفت: «راهبه ها من را می کشند! من نمی توانم با مایو در یک تبلیغ تجاری ظاهر شوم! آنها نمی گذارند من این کار را انجام دهم و من را از مدرسه بیرون می کنند!» خوشبختانه کسی او را از مدرسه بیرون نکرد و برای انجام این کار از معلمان مدرسه اجازه گرفته شد.

زندگی سوفیا ورگارا

درست است که ظاهر زیبای سوفیا به او کمک کرد تا قدم در این صنعت بگذارد؛ اما خودش معتقد است که سختکوشی زیاد او را به سمت یک ستاره فوق العاده شدن سوق داده است. او در یک مصاحبه گفت: «بله، من به اینجا رسیدم و جذاب بودن درهای زیادی را برای من باز کرده است؛ اما اگر فقط رو حساب چهره زیبا جلو می رفتم، مسیر موفقیت من خیلی طولانی می شد. باید بگویم که وقتی به آمریكا آمدم، خیلی سخت کار كردم! در واقع من همیشه جوانترین یا باهوش ترین دختر جمع نبودم؛ اما همیشه و همیشه سخت تلاش می‌کردم. رویاها شما تنها با نشستن و منتظر شدن اتفاق نمی افتد.»

سوفیا در سال 2017 گفت: «من هم پیر می شوم. من می دانم که این یک امر طبیعی است و آن را در همه زنان و مردان مشاهده می کنید. همه چیز شروع به تغییر می کند و تنها کاری که باید انجام دهیم این است که از خودمان مراقبت کنم.» البته که او هنوز یک سانت هم جراحی پلاستیکی روی خودش انجام نداده و با افتخار اعتراف می کند که دارای یک اندام کاملا طبیعی است.

سوفیا ورگارا بدون آرایش

شغل سوفیا ورگارا

علاوه بر لبخند و استایل زیبا، Sofía Vergara یک دارایی ارزشمند دیگر هم دارد. او نه تنها در سال 1994 و هنگامی که او تازه وارد 20 سالگی شد، یک شرکت مدیریت استعداد و بازاریابی را تاسیس کرد؛ بلکه در سال 2017 هم یک لاین لباس زیر راه اندازی کرد. سوفیا با اهدا کردن 10 درصد از فروش خالص شرکت برای کمک به زنان سراسر جهان به منظور راه اندازی مشاغل شخصی خود، این کار را انجام می دهد. او می گوید: «در کشورهایی که فقر بیداد می کند، زنان در خانواده یک نیروی مهم به شمار می روند. گاهی اوقات فقط به این خاطر که سرمایه، تجهیزات بسته بندی و حمل و نقل ندارند، مجبور هستند که چیزهای وحشتناکی را تحمل کنند. من می خواهم کاری کنم تا آنها بتوانند به خودشان کمک کنند و با پس انداز کردن مقداری پول، کنترل بیشتری بر زندگی خود داشته باشند.»

استایل سوفیا ورگارا

سوفیا ورگارا به اندام فرم «ساعت شنی» خود معروف است. فرم ساعت شنی یعنی زمانی که شما سینه و باسن پرتری دارید؛ بنابراین کمرتان باریک تر به نظر می رسد. اگر شما هم جزو افرادی هستید که فرم بدنتان ساعت شنی است، نکات زیر همان چیزهایی هستند که به آنها نیاز دارید تا در استایل خود رعایت کنید. سوفیا ورگارا هنرپیشه محبوب کلمبیایی، فرمول‌ هایی را برای نشان دادن اندام باورنکردنی خود پیدا کرده است! او در عین حال از استایل هایی که بیش از حد زننده یا قابل پیش بینی هستند اجتناب می کند! در ادامه به شما خواهیم گفت که او چگونه این کار را انجام می دهد. سوفیا با تضاد در سایز لباس هایش، از ترند Oversize (بزرگ تر از سایز واقعی خود) استفاده می کند.

حتما بخوانید  ضروری ترین اقلام کمد آقایان و خانم های خوش استایل چیست؟ + 10 آیتم جذاب

این بازیگر محبوب همچنین به خوبی می داند که چگونه فرمول «کلاسیک» را عملی کند. اگر لباسی گشاد و حجیم برای بالا تنه می پوشید، آن را با لباس پایین تنه خود ست کنید و برعکس. نتیجه عالی می شود!

بارداری سوفیا ورگارا

لباس سوفیا ورگارا

سوفیا به پوشیدن سبک لباس «پری دریایی دکلته» معروف است. این مدل از پایین با یک دامن فوق العاده گشاد شروع می شود. سپس تنگ شده و در قسمت سینه سفت می شود تا پوششی مناسب ایجاد کند و سر شانه ها را در معرض دید قرار دهد. قانون همیشگی در مورد نشان دادن فرم ساعت شنی، مشخص کردن کمر است. سوفیا به وضوح بر این قانون تسلط دارد و اغلب پیراهن هایی را با بالا تنه باز و همچنین کمربندهای بزرگ و طرح دار به تن می کند. وقتی صحبت از فرم‌ بدن با انحنای مشخص می شود، استفاده از پارچه های طرحدار می تواند باعث ایجاد ظاهری آشفته شود؛ اما این بدان معنا نیست که شما نمی توانید لباس طرحدار بپوشید! یک پارچه سبک و لخت با طرح های یکدست، می تواند به حفظ ظاهری شیک کمک کند.

تاپ های تک شانه، چشم ها را به خود خیره می کند و برای جلب توجه به شانه، گردن و خط فک عالی هستند. آنها یک آیتم ضروری برای هر کمد لباسی محسوب می شوند؛ زیرا برای هر سایزی مناسب هستند و می توانند برای هر موقعیتی (رسمی، غیر رسمی یا یک شب شیک) استفاده شوند. یک ترفند اساسی برای شیک کردن لباس از نظر سوفیا، یک جفت کفش پاشنه بلند با لژ است. آنها نه تنها قد شما را بلند می کنند؛ بلکه فرم ایستادن را نیز زیباتر می کنند، راحت تر از کفش های بدون لژ هستند و اندام شما را کشیده نشان می دهند. استایل خاص سوفیا به شلوار جین های جذاب او (معمولا از برند خودش!) مشهور است.

او عاشق پوشیدن شلوار جین تنگ یا راسته است که ساق های پا را شکل می دهد و آنها را بلندتر و اندام را کشیده می کند. یقه V (هفت) به جلب توجه به یقه و صورت شما کمک می کند. Sofía Vergara ستاره کلمبیایی، اکثر لباس هایش را (از تیشرت های غیررسمی گرفته تا پیراهن های زیبا) با یقه V می پوشد. ما اغلب سوفیا را در پیراهن ها و دامن هایی که Midi (تا روی زانو) هستند می بینیم. این‌ مدل نه تنها انتخابی فوق العاده برای هر فصل محسوب می شود؛ بلکه قد شما را هم بلندتر می کند و در عین حال توجه را به پاهای شما جلب می کند.

این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید