لیدی گاگا و برند لوازم آرایشی Haus Laboratories

Stefani Joanne Angelina Germanotta با نام حرفه ای Lady Gaga خواننده و هنرمند مشهور آمریکایی است که نام تجاری محصولات لوازم آرایشی Haus Laboratories را در سپتامبر 2019 راه اندازی کرد. Haus Labs Lady Gaga تولیدکننده لوازم آرایشی وگان و بی ضرر در برابر حیوانات است که در 9 کشور دنیا از جمله فرانسه، آلمان، ژاپن، انگلستان و آمریکا از طریق سایت amazon در سال 2019 شروع به فروش کرد و اولین لاین زیبایی است که به طور انحصاری در آمازون راه اندازی شده است. Lady Gaga با معرفی برند Haus Laboratories مسیر جدیدی در صنعت میکاپ و تولید لوازم آرایشی گشود. کلکسیون این برند که در ابتدا از شش مجموعه مختلف تشکیل شده بود و هر کدام سه محصول را شامل می‌شدند، توسط تیمی از هنرمندان مطرح و منحصربه فرد گریم، از جمله میکاپ آرتیست شخصی لیدی گاگا Sarah Tanno، ساخته شده‌است.

Haus Laboratories حس اعتماد را در مخاطبان تزریق می‌کند. Lady Gaga در مورد این محصولات می‌گوید:

«از اینکه میکاپ الهام بخش جسارتی شد که در وجودم بود، ولی از وجودش آگاهی نداشتم، خیلی سپاسگزارم. من پذیرفتم که با داشتن توانایی ایجاد تغییر و دوباره ساختن خود، زیبایی خود را کشف کردم. می‌گویند که من عجیب و غریب هستم، ولی من واقعاً همینم و به این شکل متولد شده‌ام».

او همچنین می‌گوید: «زمانی که مادرم برای رفتن به سر کار در حال آماده شدن بود، او را مشاهده می‌کردم. او میکاپ می‌کرد و واقعاً زیبا و قدرتمند به نظر می‌رسید. او همیشه حس شجاعت داشت و این برایم الهام‌بخش بود. من این را درک کردم که می‌توانیم به روش‌های مختلف شجاع باشیم و یکی از آن روش‌ها، آرایش کردن است».

برند haus laboratories لیدی گاگا
استفاده از محصولات Haus ما را به سمت پذیرش و شناخت خود سوق می‌دهد. در واقع Lady Gaga اعتقاد دارد که استفاده از لوازم آرایشی این برند، جدا از بحث اقصادی و تجاری، زمانی معنا و مفهوم می‌یابد که مخاطب بدین وسیله زیبایی درونی خود را نمایان سازد و جسارت و توانایی‌هایش را همانطور که هست، بپذیرد. مأموریت این برند گسترش مهربانی، خلاقیت و جسارت به وسیله ارائه ابزاری برای خودسازی و آزادی بیان است.

صدف بیوتی و Haus Laboratories

پروژه Stupid Love Eyeshadow Palette پالت سایه چشم با همکاری صدف بیوتی در سال 2020 راه‌اندازی و تولید شد.
Haus Laboratories این محصول را برای کسانی که سایه چشم رنگارنگ را دوست دارند، ساخته است. در کمپین معرفی این پالت سایه چشم از چندین اینفلوئنسر مطرح خارجی نظیر AALIYAH، ALASKA، AQUARIA، MANNY، PATRICK و SADAF (صدف بیوتی، اینفلوئنسر معروف ایرانی) استفاده شده است. این کمپین شامل کلیپی از لب خوانی ترانه A STUPID LOVE لیدی گاگا بود که با همکاری این اینفلوئنسرها ساخته شد و در آن پالت رنگارنگ STUPID LOVE معرفی شد. همکاری صدف بیوتی در این پروژه بسیار جالب و مهم بود. او با حضور در این کمپین تبلیغاتی پای موفقیت دیگری امضا زد.

این پالت از 18 تُن رنگ با پیگمنت های عالی و فشرده تشکیل شده که از ششمین آلبوم لیدی گاگا (Chromatica) برگرفته شده است. Haus Laboratories در این کار از مخلوط تُن های سرد و گرم استفاده کرد تا تاثیری انفجاری ایجاد کرده و دیدگاه وسیع‌تری را به وجود آورد. مجموعه Haus Laboratories در این رابطه می‌گوید: «ما می‌خواهیم دنیای اطرافتان را رنگ‌آمیزی کنید. در دنیای Stupid Love این قدرت را دارید که از حس شک و شبهه نسبت به خود رها شوید، تاریکی را در هم بریزید تا احساس همبستگی و آزادی بیان را در آغوش بکشید».

 بهترین محصولات Haus Laboratories

Glam Attack Liquid Shimmer Powder”

با این سایه چشم مایع چند بعدی همه کاره با پیگمنت‌های غلیظ، قدرت خلاقیت کسب می‌کنید. فرمول سبک این محصول به خوبی روی پلک چشم می‌نشیند و ساختاری بدون چین و چروک نمایش می‌دهد.

RIP Lip Liner:

خط لب فوق‌العاده‌ای است که با یک فرمول ساده فرصت آزادی بیان به شما می‌دهد. مناسب هر بودجه‌ای است و می‌توان با این محصول داخل و خارج لب را با خطوطی مشخص زیباسازی کرد. این محصول ظاهری سلامت و قدرتمند به شما می‌بخشد.

Le Riot Lip Gloss:

ژل لب براق کننده‌ای است که خاصیت ابریشمی و ساختی غلیظ دارد. می‌توان با این محصول طیفی کامل از درخشندگی، سطحی مروارید گونه همراه با پیگمنت‌های خالص ارائه داد تا ظاهری کاملاً خاص برای خود ایجاد کنید.
این سه محصول مکمل همدیگرند و یک مجموعه را تشکیل می‌دهند که در میان محصولات Haus Laboratories بسیار کاربردی بوده و از اهمیت خاصی برخوردارند.

برند haus laboratories لیدی گاگا

نظر لیدی گاگا در مورد آرایش

Lady Gaga یک استارت آپ زیبایی را راه اندازی کرد. وی نه تنها شاعر، خواننده و یک هنرمند مشهور است که موفق به کسب جوایز اسکار، گرمی، بفتا و گلدن گلوب در یک سال شد و بیش از میلیون‌ها آلبوم در دنیا فروخته، بلکه در عین حال یک کارآفرین موفق می‌باشد. او میکاپ را وسیله ای برای نمایان کردن چهره واقعی و درونی خود می‌داند. قدرت، جسارت و شجاعتی که با نوسازی خود به وسیله میکاپ می‌توان آن را کشف کرد، برایش از اهمیت خاصی برخوردار است. در واقع او می‌خواهد خود واقعی مان را بشناسیم و آن را دوست بداریم. به عقیده او میکاپ تنها یک امر عادی برای تغییر چهره ظاهری نیست، بلکه معنایی فراتر از اینها دارد. حس اعتمادبه نفس می‌بخشد و ما را به درک قدرت موجود درونمان نزدیک‌تر می‌کند.

Lady Gaga برای خلق این برند از روزهایی که در منهتن به صورت آماتور ترانه سرایی می‌کرد، الهام گرفته است. میکاپی که آن زمان انجام می‌داد، به صورت امضای او شناخته شده است. در واقع این نوع آرایش با کاراکتر هنری او ترکیب شد و سازگاری مناسبی داشت. برند Haus Laboratories درست همانند تاثیری که موزیک لیدی گاگا در مخاطب دارد، حس خلاقیت، آزادی و قدرت بیان را بهبود می‌بخشد.

این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید