بیوگرافی کارا دلوین

احتمالا کمتر کسی در جهان وجود دارد که هنوز نام کارا دلوین (Cara Delevingne) را نشنیده باشد. این دختر جوان نه تنها یکی از مشهورترین سوپرمدل های حال حاضر جهان است؛ بلکه در عرصه بازیگری هم تجربه دارد و به شدت خونگرم، اجتماعی و البته باهوش است. به نظر می رسد که این ستاره در 30 سالگی ثابت کرده است کاری وجود ندارد که توانایی انجامش را نداشته باشد و به چند طریق در دنیا طوفان به پا کرده است.

یک سوال، همه ما واقعا چقدر کارا دلوین را می شناسیم؟ بدیهی است که همه می دانیم چهره‌ او خاص و بی نقص است و البته ابروهای پرپشت و جذابی هم دارد! حتی شاید بعضی از طرفدارانش تا حدودی با شخصیت او هم آشنا باشند و بدانند که بی‌نهایت جسور و دمدمی مزاج است. با تمام این ها، حقایقی درباره خانواده Cara و همچنین دورانی تلخ و عجیب در زندگی او وجود دارد که بی شک، روحتان هم از وجود آنها خبردار نیست.

 تاریخ تولد کارا دلوین

دختری که خیلی ها آرزو دارند شبیه او باشند، کارا دلوین چند ساله است؟ متولد 12 آگوست 1992 در لندن است. ظاهرا این شیک بودن همیشگی و عادت داشتن به زندگی اجتماعی، به ریشه های او برمی گردد؛ چون Cara صاحب یک شجرنامه اشرافی است. او قبل از اینکه در صنعت مد طوفان به پا کند، در دل یک زندگی لوکس و تجملاتی، در یکی از مرفه ترین مناطق جهان (Belgravia لندن) و خانواده ای معتبر و سطح بالا بزرگ شده است.

 تاریخ تولد کارا دلوین

کارا دلوین در کودکی

خانواده Cara یکی از مشهورترین خانواده‌ها در جامعه درجه یک لندن است. پدر و مادر او Charles Delevingne و Pandora نام داردد که سازنده برجسته املاک در انگلستان و خواننده هستند. درست مانند تمام اشراف زاده های دنیا، اطراف کارا و دو خواهرش همیشه با دایره گسترده‌ای از میلیونرها، تجار، کارآفرینان و سیاستمداران احاطه شده بود.

این خانواده در لندن، بدون شک یکی از بهترین روابط را دارند و می دانند که چگونه همیشه زندگی باکمالاتی داشته باشند. برای همین پدربزرگ و مادربزرگ کارا، از دوستان صمیمی و نزدیک خانواده سلطنتی انگلستان هستند. اگرچه کودکی این دختر زیبا از دور، برای دیگران فوق العاده رویایی به نظر می رسد؛ اما گویا همه این ها ظاهر قضیه است و زندگی خانواده Delevingne در اصل چهره دیگری دارد.

زندگینامه کارا دلوین

 کارا تحصیلات دبیرستانی خود را در رشته درام و موسیقی آغاز کرد؛ اما بعد از یک سال از مدرسه خارج شد تا وارد صنعت مدلینگ شود و جا پای خواهر بزرگ ترش پاپی بگذارد. کارا با داشتنن فیزیکی خاص و چهره‌ای جذاب، خیلی زود در این صنعت شناخته شد؛ اما متاسفانه اتفاق ناخوشایندی که نباید می افتاد افتاد.

زندگینامه کارا دلوین

مادر کارا یعنی پاندورا، به فردی افسرده و جنون‌آمیز تبدیل شده بود که با اعتیاد به هروئین و قرص های تجویز شده، دست و پنجه نرم می کرد. وقتی کارا از اعتیاد مادرش مطلع شد، دنیای روی سرش فرو ریخت. برای همین او هم از سن تقریبا 16 سالگی، به افسردگی شدید دچار شد و حتی نیاز داشت در بیمارستان بستری شود؛ اما قرار بر این شد که فقط دارو مصرف کند.

حواشی کارا دلوین

از آنجایی که Cara یک دختر اجتماعی و مشهور بود، متاسفانه داروها روی روحیه او به شدت تاثیر منفی و وحشتناک گذاشته بودند. به طوریکه تقریبا دو سال بی حس شده بود و برای همین در 18 سالگی تصمیم گرفت مصرف دارو را به کل قطع کند. او در این مدت مدام وانمود می کرد که همه چیز خوب است و در واقع یاد گرفته بود احساسات خود را سرکوب کند. او سعی داشت به خاطر مادرش قوی باشد؛ اما از طرفی فشار حرفه مدلینگ و بازیگری، دست به دست هم داد تا فشارها چندین برابر شوند و کارا از نظر روانی دچار مشکلات جدی‌ شود.

حواشی کارا دلوین

گرچه کارا دلوین در یکی از بهترین خانواده های لندن بزرگ شده است؛ اما هیچ چیز از نظر او ایده‌آل نبود. او مدتی برای زندگی به نیویورک نقل مکان کرد و در حرفه اش به عنوان مدل و بازیگر، با سرعت برق و باد جلو می رفت. کارا تصمیم گرفت برای استراحت و رفتن به تعطیلات، همه چیز را به طور موقت رها کند؛ اما روز قبل از سفرش تصمیم به خودکشی گرفت! بله درست متوجه شدید! ستاره درخشان جلد مجلات و فشن شوها، می خواست خودش را بکشد!

کارا دلوین درمورد احساساتش می گوید:

«من یک راه داشتم و آن هم درست مقابل من بود. وضعیت من طوری شده بود كه باید تصمیم می گرفتم آیا همان قدر كه مرگ را دوست دارم، خودم را هم دوست دارم یا نه. انتخابی که کردم این بود که دیگر نمی توانم با هیچ چیز کنار آیم. البته این را هم می‌دانستم که چقدر خوش شانس هستم و زندگی‌ من آرزوی خیلی ها است؛ اما تمام چیزی که در آن لحظه میخواستم مردن بود.

داشتم تصمیم خود را عملی می کردم که ناگهان یک آهنگ از لپ تاپ شروع به پخش کرد. اتفاقا همان آهنگی بود که در مراسم تشییع جنازه یکی از دوستانن پخش کردند که اخیرا به دلیل مصرف بیش از حد هروئین درگذشته بود. من پخش تصادفی آهنگ را به عنوان یک «هشدار» از سوی دوستم در نظر گرفتم و در حالیکه هنوز نسبت به خودم خشمگین بودم، از صدمه‌‌ زدن به خودم دست کشیدم. حس تمایل به تمام کردن زندگی‌، باعث شد تا احساس گناه کنم و عذاب وجدان بگیرم. به طوریکه از خودم متنفر شده بودم و به نقطه ای رسیدم که دیگر نمی‌خواستم وجود داشته باشم. من از خودم به خاطر افسردگی متنفر بودم، از احساس افسردگی متنفر بودم، حتی از حس نفرت هم متنفر بودم؛ اما جدا از احساسات، در ظاهر خودم را به همه کاملا خوب نشان می‌دادم.»

Cara برای از بین بردن دردی که درون خودش احساس می کرد، به روش های خود آزاری متوصل می شد. او بارها برای مصرف یک بسته سیگار کامل، به جنگل رفته است؛ اما سرش را به درخت می کوبید تا آرام شود. علاوه براین‌ در دوران کودکی خود هم پاهایش را آنقدر می خاراند تا خونریزی کند. بله، با اینکه خواندن این حرف ها سخت است و دود از سر آدم بلند می شود؛ اما همانطور که مشخص است، کارا دلوین به هیچ عنوان به سال های اولیه زندگی خود نگاه نمی کند.

در حقیقت او نوجوانی خود را با بودن در انتهای دره جهنم برابر می داند! خوشبختانه او هنگام مصاحبه و تعریف این حقایق دردناک، کاملا آماده بود تا آنها را پشت سر بگذارد. کارا می گوید: «زمان سپری می شود، احساسات می گذرد و همه چیز بهتر می شود.»

نوجوانی کارا دلوین
واضح است که بزرگ شدن در سایه اعتیاد مادر، برای این سوپر مدل اصلا آسان نبوده است. با این حال او با بیماری پوستی پسوزیاریس هم دست و پنجه نرم می کند. او می گوید:

«من در صنعتی کار می کنم که برای دیگران مهم هستم و مهم است دیگران چه فکری درباره من می کنند. برای همین همیشه عصبی هستم و در درون من ترس های زیادی وجود دارد. بنابراین اگر نتوانم شرایط را قبول کنم، لک های خشک و پوسته پوسته روی پوست من ظاهر می شود. در واقع این روش بدن من برای تخلیه احساسات بد است. به همین خاطر گریه کردن برای من مثل یک کابوس است.»

شغل کارا دلوین

گرچه او هرگز صنعت مدلینگ را مقصر این اتفاقات دردناک نمی داند؛ اما اعتراف می کند که حتی در اوج شهرت هم احساس افسردگی می کند. دلیلش این است که یک مدل، فقط زمانی خوشحال خواهد بود که زیبا باشد، مردم او را باور کنند و دوست داشته باشند. خب، این بسیار نادرست و آزاردهنده است.

‏Cara با قدرت در مدلینگ، بازیگری و حتی خوانندگی به جهان نشان داده است که یک ستاره چند وجهی می باشد. البته او هنوز هم در صنعت بازیگری در حال رشد است؛ اما فیلم های زیادی مانند Life in a year و London Fields از او اکران شده است. او نه تنها همیشه با لوکس ترین و تاپ ترین خانه های مد همچون Chanel، Louis Vuitton و Versace کار می‌ کند؛ بلکه دو بار در فشن شو Victoria’s Secret نیز شرکت کرده‌ است.

شغل کارا دلوین

ثروت کارا دلوین

کارا به عنوان یکی از پردرآمدترین مدل های جهان و با ثروت خالص 28 میلیون دلار در سن 30 سالگی، دنیا را تصاحب کرده است. او با افراد مشهوری مانند: ریحانا، مایلی سایرس، تیلور سوئیفت، پاریس هیلتون، کیم کارداشیان و کندال جنر رفت و آمد نزدیک دارد. گرچه این لیست همچنان ادامه پیدا می کند و او حتی با خانواده سلطنتی هم بسیار صمیمی است.

تولد کارا دلوین

این سوپرمدل قطعا می داند که چگونه مهمانی برگزار کند و با دوستان سوپراستار خود خوش بگذراند. مثلا می تواند به جای یک کارت دعوت معمولی، برای 20 نفر از دوستانش یک بلیط 120 هزار دلاری بفرستد و تولدش را در اسپانیا جشن بگیرد! کارا حتی می تواند به عروسی سلطنتی هم دعوت شود و در یک لباس خاص و گرانقیمت از برند Emporio Armani، تمام نگاه ها را مات و مبهوت خود کند.

این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید