دکوراسیون پاییزی منزل

دکوراسیون پاییزی و طریقه چیدمان وسایل اطرافمان، نشان دهنده‌ روحیه‌ ما است. از طرفی چیدمان نیز تاثیر مستقیمی روی روحیه ما دارد. فقط یک لحظه تصور کنید اگر اطرافمان به‌ هم ریخته باشد، چه حالی می شویم؟ حس لذتی که بعد از تمیز کردن خانه و یا تغییر دکوراسیون دارید را نیز مجسم کنید. در واقع ما با تغییر دکوراسیون می توانیم حال خودمان را خوب کنیم. البته برخی افراد کاملاً به محیط اطراف بی تفاوت هستند؛ زیرا با آن مانوس شده اند. برای مثال ممکن است اتاق ما همیشه به هم ریخته باشد و این برای ما حالتی عادی تلقی شود؛ اما وقتی کسی وارد اتاقمان شود، از دیدن وضعیت اتاق شوکه خواهد شد. خوب است که هر چند وقت یک بار، از دیگران درباره محیط نظرخواهی کنیم تا ایرادات احتمالی برطرف شود. در ادامه ایده هایی برای چیدمان دکوراسیون پاییزی خانه و عوض کردن حال و هوای خانه در پاییز مطرح می شود.

دکوراسیون پاییزی پذیرایی

پاییز فصل هالووین است و کدو تنبل های نارنجی بهترین گزینه برای تزیین پاییزی با کدو تنبل هستند. این کدوهای بامزه‌ خوشرنگ را جلوی درب منزل بگذارید. کدو تنبل های ریز را نیز کنار تلویزیون، کاناپه و مبل قرار دهید. با سلیقه خودتان این کدوها را تزیین کنید. هزاران ایده برای زیباتر کردن کدو تنبل ها در سایت pinterest وجود دارد. رنگ نارنجی این کدوها بسیار نشاط آور و زندگی بخش است. کدو تنبل می تواند تمام پاییز دوام بیاورد.

دکوراسیون پاییزی اتاق نشمین

رنگ زرد ریسه های رنگی که در تزیین درخت کریسمس هم استفاده می شوند، شب های پاییزی را دلنشین می کنند. این ریسه‌ها زیاد گران نیستند؛ اما چیدمان دکوراسیون پاییزی شما را حسابی چشمگیر می کنند. شب های بلند پاییزی که به تماشای یک فیلم می نشینید، همه‌ چراغ ها را خاموش کنید و در نور این ریسه ها برای تزیین پاییزی شومینه از تماشای فیلم لذت ببرید. برای اطلاع از تاثیر رنگ ها مقاله روانشناسی رنگ ها در دکوراسیون داخلی را مطالعه فرمایید.

برای گرم کردن خودتان زمان مطالعه یا تماشای تلویزیون یا هر زمانی که روی کاناپه دراز می کشید، یک پتوی نرم و کوچک روی کاناپه قرار دهید. رنگ های خنثی مانند سفید، طوسی و مشکی را برای این منظور استفاده کنید یا از طرح های چهارخانه استفاده کنید. استفاده از پتوهای خزدار نیز ایده جالبی است.

دکوراسیون پاییزی اتاق خواب

شمع های لیوانی عطری با اسانس مرکبات را به رنگ قرمز و نارنجی و زرد در قسمت های مختلف اتاق خواب قرار دهید. خودتان نیز می توانید بدنه شمع های سفید معمولی را با برش های پرتقال خشک شده تزیین کنید. حس گرمای شمع ها و رقص شعله های آن ها در پاییز حس گرمی و نشاط را منتقل می کند و یک ایده عالی برای دکوراسیون پاییزی میز اتاق خواب است.

دکوراسیون پاییزی اتاق خواب

برای پاییز رنگ کوسن های تخت را تغییر دهید. رنگ های شاد روی تخت با رنگ خنثی خودشان را به خوبی نشان می دهند. از رنگ های قرمز و نارنجی استفاده کنید. کوسن های زیاد و رنگی، حس خودمانی بودن را القا می کنند. یک کوسن‌ خزدار سفید نیز می تواند این تغییر را کامل کند. پیشنهاد میکنیم برای مشاهده انواع دکوراسیون اتاق خواب مقاله دکوراسیون اتاق خواب را نیز مطالعه فرمایید.

دکوراسیون پاییزی آشپزخانه

یک کاسه‌ چوبی یا استیل انتخاب کنید و میوه های خوش رنگ پاییزی را در آن بچینید. این کار علاوه بر زیبا و شاداب کردن محیط به شما یادآوری می کند که از میوه های مفید پاییزی مصرف کنید. میو‌ه های این فصل می توانند چند روزی در فضای اتاق سالم بمانند. اگر نگران خراب شدن میوه ها هستید، شب ها آن ها را در یخچال بگذارید. خیلی ساده می توانید برای روی در و دیوار آشپزخانه حلقه‌ گل و دکوراسیون پاییزی با برگ درست کنید. حلقه ساده ای از گل‌ فروشی تهیه کنید. یک اسفنج روی آن بچسبانید. برگ های زرد زیبای پاییزی و یا برگ های سوزنی کاج را در اسفنج فرو کنید.

می توانید با میوه‌ کاج، بلوط و فندق این حلقه را زیباتر کنید. حتی می توانید میوه ها را با اسپری رنگ طلایی و نقره‌ای نیز رنگ کنید تا نمای بهتری به حلقه‌ گل خود بدهید.

این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید