دکوراسیون خانه برای کریسمس

یک درخت کریسمس بزرگ و چشم نواز تنها چیزی نیست که حس طبیعی کریسمسی را به یک فضا می بخشد. بله، البته که هیچ چیز مانند درخت کریسمس تاثیرگذار نیست؛ اما به این معنی نیست که دیگر لازم نباشد در تزئینات دیگر زیاده روی کنید. یک اتاق که به لطف دکوراسیون درخت کریسمس که با رنگ های ساده تزئین شده است، دلپذیر و دنج به نظر می رسد و نقطه کانونی اتاق را تشکیل می دهد. فراموش نکنید که با تزئین اتاق خواب ها هم می توانید حس و حال کریسمس را به بقیه خانه بیشتر منتقل کنید.

مثلا یک درخت کریسمس را در اتاق خواب کودکان یا خارج از آن قرار دهید و اجازه دهید خودشان آن را تزئین کنند. یک درخت ساده به طور طبیعی حس خوشایندی به اتاق می بخشد و یک راه عالی برای مشارکت کودکان در تزئین است. در ادامه با آموزش دکوراسیون کریسمس با ما همراه باشید.

ایده دکوراسیون کریسمس

دکوراسیون در کریسمس را به شکل طبیعی و دلپذیر با تزئینات شاخ و برگ، جوراب و شمع، به خانه خود بیاورید. یک روش دوست داشتنی برای اینکه به خانه خود جلوه‌ دلپذیر کریسمسی بدهید، تزئین درب ورودی خود با یک تاج گل است. طرح‌ های زیبای زیادی در دسترس است؛ اما خوب است که خودتان یکی را به صورت دستساز درست کنید. در واقع ساده تر از آن چیزی است که به نظر می رسد و به این معنی است که شما یک تاج گل واقعا سفارشی خواهید داشت. هنگام روشن کردن چراغ روی شاخ و برگ های طبیعی، مراقب آتش سوزی در فضای باز با باتری باشید.

دکوراسیون درب ورودی برای کریسمس

سالن جلویی و راهروی شما مکان مناسبی برای تزیین کریسمسی خانه شما است. یک حلقه گل برای راه پله بخرید یا بسازید و گلدان یا تزئینات دیگر به آنجا اضافه کنید. یکی از بهترین راه ها برای اینکه در کریسمس احساس راحتی را به خانه خود وارد کنید، استفاده از چیزهایی است که طبیعت را وارد خانه می کند. این نه تنها باعث صرفه جویی در هزینه های شما می شود؛ بلکه روشی ساده و شیک برای تزئین خانه شما است.

تزیین راهرو برای کریسمس

برای دکور های کریسمس، به فضای خود درخشش ببخشید. شمع‌ ها و چراغ‌ ها روشی دوست داشتنی برای ایجاد درخشش و‌گرما در کریسمس هستند. شما می توانید چراغ ها را در اطراف خانه خود قرار دهید، اما همیشه مطمئن شوید آنها را فقط زمانی که می خواهید در اتاق بمانید روشن کنید.‌ از طرف دیگر انواع باتری‌ دار را انتخاب کنید که بدون شعله واقعی، درخشش آنها سوسو می زند. اگر واقعا به دنبال یک دکوراسیون در کریسمس هستید، روشن کردن شمع های ساده فورا گرمای جشن را به خانه شما می آورد.

حتما بخوانید  روانشناسی رنگ ها در دکوراسیون داخلی

تزیین برای کریسمس

با استفاده از پارچه های پشمی، احساسی دنج را در خانه خود ایجاد کنید. کوسن‌ های زیادی روی مبل ها قرار دهید و روکش های آنها را با طرح های کریسمسی و رنگی تعویض کنید. هنگام جشن گرفتن کریسمس، از شومینه زیبا یا یک گوشه دنج خانه غافل نشوید؛ زیرا این مکان ها می توانند فضای مناسبی برای افزودن وسایل تزئینی، جوراب و شمع باشند. نکته کلیدی در دکور های کریسمس به سبک سنتی این است که از رنگ های روشن و ملایم خودداری کنید.

دکوراسیون کریسمسی برای سالن پذیرایی

با تزئین میز غذا خوری، حال و هوای کریسمس را به غذای خود هم اضافه کنید. رومیزی سبز یا قرمز بهترین انتخاب است و فضای داخلی اتاق را تکمیل می کند. یک حرکت دوست داشتنی این است که برای هر فرد، یک هدیه کوچک روی میز قرار دهید. یک مکان مخصوص برای مهمانان ایجاد کنید تا به صرف نوشیدنی دور هم جمع شوند. با نور کم و کوسن، فضا را دلپذیر کنید. اگر به اندازه کافی خوش شانس هستید که یک شومینه آتشی دارید، صندلی های خود را در اطراف آن بچینید یا اینکه شمع های بیشتری قرار دهید.

این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید