امسال دهمین سالگرد هفته مد House of iKons لندن است که سال نو را با جشنی از مد، هنر و موسیقی آغاز می کند. یک رویداد مد هیجان انگیز برای برخی از بهترین طراحان پیشرو در دنیای مد. «اتحاد دنیای خلاقیت زیر یک سقف: مد، زیبایی، خلاقیت، هنر، VR و تنوع» House of iKons همیشه از ارائه فرصت‌ها به همه خلاقان از هر پیشینه و سنی افتخار می‌کند. طراحانی که در 10 سال گذشته طرح‌های خود را به نمایش گذاشته‌اند، نشانی جهانی از خود بر جای گذاشتند. طراحان از گذشته و حال همراه با مهمانان و هنرمندان موسیقی و رسانه‌ها، همگی در نمایشگاه‌های VIP After Party برای جشن گرفتن حضور خواهند داشت.

نمایش‌های زنده هفته مد iKons لندن روزانه بیش از 1000 نفر را به خود جلب کرده و مشتریان خصوصی، خریداران، فروشگاه‌های بزرگ و بوتیک‌ها، همچنین مهمانانی با ارزش خالص بالا حضور دارند. طراحان آن‌ها در سراسر جهان ظاهر شده‌اند و با افراد مشهوری مانند جنیفر لوپز، کیتی پری، میشل اوباما، بیانسه و بسیاری دیگر کار می‌کنند که در رسانه‌های اجتماعی و مطبوعات مختلف دیده می‌شود. طراحان از میان نمایش‌ها برای طراحی کمد لباس فیلم‌های بلند نیز انتخاب شده اند.

خانه مد همیشه از ارائه فرصت‌هایی به همه خلاقان از هر پیشینه و هر سنی از سراسر جهان بر روی پلتفرم خود افتخار می‌کند. در فصل آینده، فشن شو به جشن گرفتن زیبایی و تنوع در پلتفرم مدل‌های خود در تمام سنین، ظاهر، قد و سابقه از سراسر جهان ادامه می‌دهد. درواقع استانداردها را به عنوان رهبران بازار تعیین می‌کند نه پیرو! این رویداد در هتل لئوناردو رویال تاور بریج لندن در قلب شهر لندن در روز شنبه 17 فوریه 2024 برگزار خواهد شد.

با حضور طراحان و اجراهای جدید و نوظهور، هفته مد HoI لندن همچنان مهمانان را به یک تجربه کاملاً جدید در مد دعوت می‌کند. هفته مد HoI لندن جایگاه خود را به عنوان یکی از 6 برند برتر در دنیای مد در Wiki Vid حفظ کرده است. برجسته کردن زیبایی و خلاقیت از سراسر جهان، رد کردن مرزهای مد، هنر و خلاقیت برای همه بدون در نظر گرفتن رنگ، منشاء قومی، اعتقادات مذهبی، اندازه، سن و گرایش جنسی.

https://wiki.ezvid.com/m/6-innovative-voices-disrupting-the-fashion-world-Hn1UJIPx8lscs

Bold Black Dresses

House of Laith: این اولین باری است که در لندن مجموعه خود را از عربستان سعودی در لندن به نمایش می گذارند.

جلیلا نیل از عربستان سعودی، با علاقه اش به هنر، طراحی و رفاه به موفقیت های چشمگیری دست یافته است. با پیشینه آکادمیک چشمگیر در طراحی گرافیک و مدرک لیسانس دوم در روانشناسی، تعهد جلیلا به تعالی و رویکرد چند رشته ای درخشنده است. او Laith را یک برند مفهومی مس داند که به مینیمالیسم و زندگی پایدار اختصاص دارد. همچنین Jalina Lu یک برند جواهرات فرعی را تأسیس کرد که هر دو ارزش‌های کیفیت، اصالت و طراحی معنادار او را مجسم می کنند. هدف جلیلا از طریق خلاقیت هایش فراتر رفتن از هنجارهای اجتماعی و ارائه منبع آرامش و ارتباط برای دیگران است. تعهد او به مد آهسته و ایجاد ایتم‌ های با هدف، او را در صنعت مد سریع متمایز می کند.

House of Laith

جلیلا گفت: «در Laith  ماموریت ما فراتر از زیبایی‌شناسی صرف است. ما تلاش می کنیم هنر و مد را به گونه ای ادغام کنیم که سلامت روانی را پرورش دهد و رفاه کلی را ارتقا دهد. در دنیایی که اغلب مد سریع و تولید انبوه را در اولویت قرار می دهد، ما از مفهوم مد آهسته استقبال می کنیم، کیفیت را بر کمیت ارج می دانیم و رویکردی آگاهانه به مصرف را تشویق می کنیم. طرح های ما مفهومی و با دقت طراحی شده اند تا سادگی، ظرافت و تطبیق پذیری را در بر گیرند. ما بر این باوریم که با گردآوری مجموعه‌های منحصر به فرد و محدود، می‌توانیم به مشتریان خود احساس شخصی‌سازی و فرصتی برای بیان فردیت خود از طریق مد ارائه دهیم. ما اهمیت پوشیدن لباس‌ها و لوازم جانبی را که نشان‌دهنده سبک شخصی فرد است و اعتماد به نفس را افزایش می‌دهد، درک می‌کنیم.

با اولویت دادن به سلامت روان و رفاه، هدف ما این است که به مشتریان خود چیزی بیش از فقط شیک ارائه دهیم. ما می‌خواهیم آن‌ها قدرت، راحتی و الهام گرفتن را از خلاقیت‌های ما احساس کنند و به کمد لباس‌هایشان این امکان را بدهیم که به منبعی برای ابراز وجود و مثبت‌اندیشی تبدیل شوند.»

امکان حضور طراحان ایرانی در فشن شو لندن و برخورداری از تخفیفات ویژه مجله پل

مجله پل به عنوان اولین رسانه فارسی زبان در هفته مد لندن 2023 حضور پیدا کرد و گزارشی از این رویداد برای مخاطبان عزیز تهیه شد. همین حضور منجر به شکل گرفتن تفاهم برای ادامه همکاری بود تا مجله پل رسالت همیشگی خود رو بار دیگر به مرحله اجرا بذاره و به معنای واقعی پلی میان جامعه فارسی زبان و دنیای مد و فشن باشه.

به همین منظور در هفته مد بعدی که در فوریه 2024 برگزار خواهد شد، نه تنها تیم نماینده پل به عنوان مدیا پارتنر حضور پیدا خواهد کرد؛ بلکه امکان حضور و معرفی طراحان ایرانی نیز فراهم شده است.

مصاحبه اختصاصی پل با Savita Kaye مدیر پلتفرم House of iKons در هفته مد لندن رو‌ با زیرنویس فارسی

Kéarnna Rhea: یک برند لباس زنانه، الهام گرفته از طبیعت زنانه و چیزهای زیبایی که از آن حاصل می شود.

گرفتن عناصر از دوران دخترانه و ایجاد مجموعه ای که انرژی زنانه را تراوش می کند. Kéarnna Rhea  متولد سپتامبر 2003 یک فرد مشتاق و با استعداد در دنیای مد است که با الهام از تأثیرات نمادینی مانند برتز، باربی، شیطان پراداGossip Girl بزرگ شده است. این تأثیرات دیدگاه طراحی منحصر به فرد Kearnna را شکل داده است. طرح های او نشان دهنده پیوند و قدرت خواهرانه است و عناصر مد، ظرافت و اعتماد به نفس را در کنار هم قرار می دهد. آماده باشید تا شاهد سفر باورنکردنی Kearnna باشید زیرا او مدی را ایجاد می کند که قدرت زنانگی را جشن می گیرد!

Kéarnna Rhea

Pimpa Paris: برند تایلندی، برای اولین بار همراه با House of iKons در هفته مد لندن فوریه 2023 در سطح بین المللی حضور داشت و به هفته مد میلان پیوست که نماینده House of iKons با شریک امریکایی خود The Fashion Life Tour بود. Pimpa Paris با موفقیت چشمگیر از لندن و سپس در سطح جهانی، امواجی را در سراسر جهان ایجاد می کند. در فصل آینده، صنعت مد در انتظار او و مجموعه شاهکار خلاقانه است.

La Pham: برای توانمندسازی زنان آسیا، لا فام شریکی برای کمک به حمایت از زنان اقلیت در ارتفاعات ویتنام بوده است. امسال این کمپین تا هفته مد لندن ادامه خواهد داشت و هدف آن ایجاد تعاونی برای اقلیت H’mong در Ha Giang، ویتنام و کمک به زنان برای اشتغال و تضمین درآمد پایدار است. مجموعه ای که قرار است به نمایش گذاشته شود، ترکیبی از زیبایی و فرهنگ ویتنام است. HM ملکه آنجلینا RALAITSIZAFY-ANDRIANAMELAVAHOAKA این مجموعه شگفت انگیز را در لندن در نمایشگاه به نمایش می گذارد و نماینده آن خواهد بود،

لافام

Her Rise Heritage: از روستای Vakinankaratra یکی از مرفه ترین مناطق ماداگاسکار گرفته تا هفته های مد جهانی، یک برنامه اجتماعی سه قرنی است که به طور مخفیانه در سال 1899 توسط یک شاهزاده خانم جوان 20 ساله که از بتافو و پس از اسکان فرانسوی ها در ماداگاسکار آغاز شد، تأسیس شد. این برای کمک به توانمندسازی زنان جامعه خود در روستای دورافتاده آندریامبورومانگا در قله یکی از تپه های سلطنتی بتافو طراحی شده است، جایی که در آن زمان به عنوان پادشاهی آندراتسای شناخته می شد و اکنون به نام واکینانکاراترا شناخته می شود.

Her Rise Heritage in london fashion week 2024

قبلاً هم با نام RARIHASINA به معنای بافت پیوندهای مقدس شناخته می شد و هدف اصلی آن ارائه آموزش رایگان به زنان به شدت منزوی روستای خود بود؛ زیرا مردان یا اعدام یا تبعید می شدند یا به کار اجباری فرستاده می شدند. او هر روز عصر در روستای خود پذیرای زنان بود و تکنیک به آنها آموزش می دهد. در زمان پادشاهی ملکه راناوالونا سوم، دختر عمویش توری به دربار داد و در آخرین مسابقه صنایع دستی که در کاخ ملکه مانجاکامیادانا برگزار شد، برنده شد.

Joan Madison Couture: این طراح اولین بار در نمایشگاه فوریه 2020 به نمایش درآمد. Joan Madison یک طراح مد مشهور با بیش از 3 دهه تجربه است که به دلیل طراحی های پیچیده، مدرن و شیک خود که هنر قدرتمندی را به فشن شو می آورد، شناخته شده است. دستاوردهای اخیر او در سال 2023 گویای استعداد و مهارت استثنایی او است. Joan Madison که با دریافت جایزه معتبر Artists Elevated در مد توسط شورای هنری کلمبوس بزرگ شناخته شد، توسط شورای مد کلمبوس به عنوان طراح سال انتخاب شد. و او با مجموعه خود Her Hair is Her Crown مقام اول را در نمایش مد لباس هایبال هالووین کسب کرد که منعکس کننده میراث عمیق آفریقایی او است. فلسفه طراحی Joan Madison عمیقاً ریشه در این باور دارد که روح اصیل یک طراح در کار آنها منعکس می شود. طرح‌های او قطعاتی دراماتیک هستند که وقتی در اتاق قدم می‌زنید، توجه را جلب می‌کنند.

Joan Madison Couture

لباس شب شیک او زینت بخش فشن شوهای مشهور، از جمله هفته مد کلمبوس، هفته مد لکسوس چارلستون (چارلستون، SC)، هفته مد نیویورک و هفته مد لندن بوده است. Joan Madison یک رویاپرداز واقعی با میراثی ماندگار به عنوان یک طراح است و همچنان به الهام بخشیدن و قدرت بخشیدن به زنان در سرتاسر جهان می پردازد.

COSELF Represented UKCNDEA: UKCNDA Group Limited یک سازمان خدمات مشاوره و تبادل فرهنگی بریتانیا و چین است که متعهد به ترویج فرهنگ چینی در بریتانیا و فرهنگ بریتانیا در چین می باشد و هدف آن نشان دادن استعدادهای خلاق در بریتانیا و چین است. این سازمان مفتخر است که خانم BUZHIWU، یک هنرمند زن جوان از برند چینی COSELF را معرفی کنند. آثار خانم BUZHIWU بیانی بدیع از ادغام فرهنگ های چینی و غربی است و او یک هنرمند متقاطع بین المللی پیشگام است که فرهنگ، مد و هنر سنتی چین را ادغام می کند. کارهای او برای واحد دیجیتال هفته مد لندن SS23 انتخاب شده و تمجیدهای زیادی در داخل و خارج از کشور دریافت کرده است.

COSELF

کارهای او بر روی طراحی مد میان رشته ای، هنر دیجیتال و تصویرسازی های هنری متمرکز است. همچنین آثار او که در زمینه های واقعی و مجازی است، بر زیبایی شناسی شرقی و بیان فرهنگی هنر معاصر متمرکز است.

برنامه برای نمایش شنبه 17 فوریه 2024

با حمایت مالی Girl Meets Brush & The Fashion Life Tour

درب‌های نمایشگاه ساعت 11 باز می شود

غرفه داران:

 1. La Pham x Empower Women Asia
 2. Zaira Christa
 3. Silvia V Crafts
 4. Love Collection
 5. VIP 360
 6. Her Rise Heritage
 7. COSELF Represented by UKCNDEA
 8. POL Magazine

مجموعه عشق

بخش اول ساعت 12:30 بعد از ظهر

 1. افتتاحیه بزرگ: Jhay Layson
 2. MALONGWENA PRIDE BY DME
 3. اجرای موسیقی – Eltee
 4. CLC Couture
 5. فینال بزرگ: House of Musa به نمایندگی Lynette Medina

MALONGWENA PRIDE BY DME

بخش دوم ساعت 15.00

 1. افتتاحیه بزرگ: جشن تایلند و House of iKons هفته مد لندن
 2. Sonata
 3. The Fashion Life Tour
 4. Love Collection
 5. طرح های گل Anna با نمایندگی The Fashion Life Tour
 6. اجرای موسیقی – Taylor Fangman
 7. Kearnna Rhea
 8. YS Clothier با نمایندگی The Fashion Life Tour
 9. House of Laith

بخش سوم ساعت 18.00

 1. ارائه توسط COSELF با نمایندگی UKCNDEA
 2. افتتاحیه بزرگ: La Pham
 3. Blueprint Effect با نمایندگی The Fashion Life Tour
 4. Her Rise Heritage
 5. Bold Black Dresses  با نمایندگی The Fashion Life Tour
 6. اجرای موسیقی – Eltee
 7. Joan Madison Couture
 8. The Fashion Life Tour
 9. Sharnel Guy
 10. فینال بزرگ: Tykorchelli با اجرای زنده Sam Tinnesz

بعد از مهمانی از ساعت 20:30 تا اواخر وقت – موسیقی، فینگر فود و نوشیدنی

اجرای موسیقی زنده توسط Damien Soul & Paisleigh B

فشن ویک 2024 لندن

لینک بلیط:
https://www.eventbrite.co.uk/e/hoi-fashion-week-london-february-17th-2024-tickets-789225122587?aff=oddtdtcreator
مجله پل انگلستان بعنوان مدیا پارتنر در فشن‌شو هفته مد لندن حضور داره، جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره فشن‌شو‌ لندن و برخورداری از 10% تخفیف ویژه برای دنبال کنندگان مجله پل با ما در ارتباط باشید.

اینستاگرام: hoifashionweeklondon@

فیس بوک: HoIFashionWeekLondon@

وب سایت: www.houseofikons.com

اعتبار تصویر: رام ایگل، ماریانا MA، تونی بنتیوگنا، پری سیج

این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید