برند زنانه Adil Isgk Group یا adL (آدل یا اِی دی اِل) اولین بار در سال ۱۹۹۲ میلادی به دنیای خرده‌فروشان مد و فشن سلام کرد. این برند علاوه بر لباس شب و مهمانی، انواع شلوار جین، بلوز، کت، دامن، ژاکت، کیف و کفش نیز تولید می‌کند. تمرکز آدل روی تولید لباس‌های لوکس و شیک با استفاده از نوآوری و خلاقیت برای زنان مدرن امروزی است. طراحان این برند سعی دارند همه چیز را ظریف و زنانه طراحی کنند. لباس‌های این برند برای مهمانی، محل کار و حتی خانه مناسبند. خلاقیت، کیفیت و سرعت برای آدل بسیار مهم است و باعث تمایز این برند با سایر برندهاست.

تاریخچه برند از زبان Zehra Isgk
Zehra Isgk از مدیران و طراحان این برند است. او داستان شکل‌گیری این برند را این‌گونه تشریح می‌کند: «آقای Adil (بنیان‌گذار برند) در سال ۱۹۸۰ میلادی به همراه دو شریک دیگرش این برند را تاسیس کردند. سپس آن دو شریک از او جدا شدند و ما برند Adil Isgk را با هم پیش بردیم. از آنجایی که می‌خواستیم هم در داخل ترکیه و هم خارج از آن محصولات‌مان را بفروشیم، اولین مرکز عمده‌فروشی خود در عثمان‌بی را تاسیس کردیم. در سال ۲۰۰۰ میلادی شعبه‌ مسکو را در خیابان Tverskaya باز کردیم تا حضورمان را در عرصه‌ بین‌المللی پر‌رنگ‌تر کنیم. تاسیس این دو شعبه باعث حرکت روبه‌جلوی ما در داخل و خارج از ترکیه و تبدیل شدن آدل به یک برند قدرتمند بود. حالا ما بیش از ۷ میلیون محصول در سال می‌فروشیم و می‌خواهیم باز هم بزرگ و بزرگ‌تر شویم.»

روند طراحی لباس‌ها
طراحان این برند، هفته‌‌های مد آمریکا، لندن و پاریس را دنبال می‌‌کنند تا ترندها را به خوبی شناسایی کنند و از آن‌ها الهام بگیرند. بعد از شناسایی ترندها، آن‌ها را بومی سازی می‌کنند تا با استایل زنان در ترکیه و کشورهای اطراف هم‌خوانی بیشتر داشته باشد. سپس نتیجه‌ کار به صورت کالکشنی جدید، آماده‌ ارائه به مشتریان می‌شود. آن‌ها همچنین پرفروش‌ترین مدل‌های لباس خود را تحلیل می‌کنند تا بتوانند در کارهای آینده نیز از آن‌ها استفاده کنند. زهرا درباره‌ اثر مد و فشن در جامعه می‌گوید: «زنان می‌خواهند توجه دیگران را جلب کنند، این راه تاثیرگذاری آن‌هاست. آن‌ها دوست دارند زمانی که کسی نگاهشان می‌کند مجذوبش کنند. این راه و روشی است که لباس روی دیگران اثر می‌گذارد و صنعت فشن را سرپا نگه می‌دارد. شیک بودن یک خانم همیشه باعث شادی، اعتماد به نفس و حس خوبش می‌شود.»

شعب استانبول
شعب این برند در استانبول را می‌توانید در مارمارا پارک، نیشانتاشی، اولیویوم، اوزدیلک‌پارک، پلیکان‌مال، پرلاویستا، توریوم، ونیزیا، بهاریه، کاییتهانه، عمار، وادی‌ایستانبول، هیل‌تاون، آرنا‌پارک، فروم ایستانبول، ایستینیه‌پارک، مال آف ایستانبول، مال‌تپه، جواهیر، کاروسل و… پیدا کنید. البته این برند در بیشتر شهرهای ترکیه و همچنین در کشورهای آذربایجان، یونان، روسیه، امارات، اوکراین، عربستان و لیبی نیز شعبه دارد.

خرید آنلاین از آدل
برای خرید می‌توانید به سایت برند آدل به نشانی www.adl.com.tr نیز مراجعه کنید. در بخش‌های مختلف سایت با تخفیف‌های خوبی برای لباس‌های خارج از فصل و یا لباس‌های تک سایز روبه‌رو خواهید شد. در هر بخش رنگ و سایز مورد نظرتان را انتخاب کنید تا پیشنهادهای سایت برای خرید بهتر را مشاهده کنید. اگر به صورت آنلاین سفارش بالای ۱۴۹.۹۹ لیر داشته باشید، هزینه‌ کارگو به شما تعلق نخواهد گرفت. به علاقه‌مندان به مد و فشن پپیشنهاد می‌کنیم که مجله‌ look book این برند را به صورت آنلاین روی سایت تماشا و مطالعه کنند تا با آخرین ترندها آشنا شوند.

این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید