قطر، کشوری که با شروع سرمایه گذاری های کلان و گسترده بر روی صنعت مد و فشن، خرید برندهای مطرح جهان و البته برگزاری فشن شو را آغاز کرده است. در واقع دولت قطر قصد دارد تا استعدادهای دنیای مد و فشن از جمله طراحان، مدلها، استایلیست ها و برندهای مستعد در نقاط مختلف جهان را که احتیاج به سرمایه گذاری دارند، از طریق برگزاری فشن شو شناسایی و جذب کند. به همین منظور اولین دوره موفق دوحه فشن شو در اواخر سال 2023 به اجرا در آمد و در سال 2024 نیز دومین فشن شوی این کشور برگزار خواهد شد.

تصاویری از فشن شو دوحه

برنامه رویداد فشن شو دوحه در تاریخ های 23، 24 و 25 ماه می

برنامه رویداد فشن شو دوحه در تاریخ های 23، 24 و 25 ماه می

مجله پُل نیز به عنوان اولین رسانه فارسی زبان و مدیا پارتنر در هفته مد قطر 2024 حضور پیدا خواهد کرد تا رسالت همیشگی خود را بار دیگر به مرحله اجرا بگذارد و به معنای واقعی، پلی میان جامعه فارسی زبان و دنیای مد و فشن باشد.

رویداد فشن ویک دوحه 2024

خبر خوب اینکه با تلاش های مجله پُل یک روز کامل از فشن شو قطر به صورت اختصاصی،به حضور مدلها، طراحان، عکاسان، میکاپ آرتیست ها، بلاگرها و اینفلوئنسرهای فارسی زبان و البته علاقه مندان اختصاص داده شده است.

runway show

trunk show

از شما دعوت میکنیم تا در صورت تمایل، در این مراسم حضور به عمل آورید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با پُل قطر در ارتباط باشید.

+97455350090

[email protected]

مجله پل به عنوان اولین رسانه فارسی‌زبان و مدیا پارتنر، در هفته مد قطر 2024 شرکت می‌کند تا پلی بین فارسی‌زبانان و دنیای مد و فشن باشد. قطر به دنبال شناسایی و جذب استعدادهای دنیای مد و فشن در سراسر جهان است.

مجله پل یک روز از فشن ‌شو قطر رو در هتل زیبای The St. Regis Marsa Arabia به فارسی زبانان عزیز اختصاص داده است.

هتل The St. Regis Marsa Arabia

همچنین برای افرادی که نمی‌توانند به صورت حضوری در این دوره شرکت کنند هم فرصتی استثنایی وجود دارد؛ شما می توانید برای جهانی کردن نام و برند خود، از طریق نمایش تصویری و ویژه نامه پل در این رویداد شرکت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید