برخلاف تصور همه که تابستان را فصل خوش‌تیپی می‌دانند، پاییز یکی از بهترین فصل‌ها برای پوشیدن لباس‌های هیجان‌انگیز است. در پاییز هر کسی با هر سایزی می‌تواند خوش‌تیپ باشد و حسابی بدرخشد و جلب توجه کند؛‌ زیرا به دلیل سردی هوا می‌توان معایب اندامی را راحت‌تر با لباس‌ها پوشش داد. با این مطلب همراه باشید تا امسال پاییز، خوش‌تیپی شما بیشتر از سال‌های قبل جلب توجه کند.

رنگ‌های مناسب پاییز
قبل از اینکه به سراغ بررسی ترندهای سال ۲۰۱۸ برای پاییز برویم بهتر است رنگ‌های مناسب این فصل را بشناسید. طراحان مد، رنگ‌های خنثی را بهترین رنگ‌ها برای پاییز می‌دانند. سفید، مشکی، طوسی، خاکی، اوکر، سبز یشمی، سرمه‌ای، زرشکی، بژ، کرم، شتری و قهوه‌ای از جمله این رنگ‌ها هستند. در پاییز هم می‌توانید در بخش‌هایی از لباس‌تان از رنگ‌های شاد استفاده کنید، اما زیاده‌روی در آن‌ها شیک‌پوشی شما را تهدید می‌کند. مزیت رنگ‌های پاییزی این است که به راحتی می‌توانید با آن‌ها اندام خودتان را درشت‌تر یا ریز‌تر از چیزی که هست نشان دهید.

کت جین امسال به اوج باز می‌گردد
علاوه بر دامن جین و شلوار جین، کت‌های جین نیز انتخاب پاییزی خوبی هستند. علاوه بر این کت‌های جین امسال در بازار زیاد می‌شوند و کمد هر خانم به‌زودی یکی از این کت‌ها را نیاز دارد. می‌توانید یک کت جین را هم با دامن و هم با شلوار ست کنید و بعد با اکسسوری‌های شتری، کرم و قهوه‌ای استایلتان را کامل کنید. بسته به رنگ جینی که انتخاب می‌کنید می‌توانید شومیزی با رنگ سیاه و سفید برای زیر کت جین انتخاب کنید. بهترین کت جینی که می‌توانید بخرید، کت‌های جین داخل پشمی هستند که شما را در سرمای پاییز گرم‌تر نگه می‌دارند.

پاییز ۲۰۱۸ دامن جین و شلوار جین
دامن جین جایگزینی برای شلوار جین کلاسیک است. دامن‌های جین بلند که می‌توانید آن‌ها را با کفش‌های کتونی جذاب و فانتزی بالنسیاگا ست کنید قرار است خوش‌پوش‌های پاییزی را جذاب‌تر از هر سال کنند. این کتونی‌ها از تابستان امسال مد شدند و در ابتدا به خاطر ظاهر بزرگ‌شان چندان مورد توجه قرار نگرفتند؛ ‌اما بعد از مدتی تقریباً هر خانم پیروی مدی یکی از آن‌ها را خرید. اگر اضافه وزن ندارید و دوست دارید ظریف و کشیده‌تر به نظر بیایید، شلوارهای جین فاق بلند مام استایل به همراه شومیزهای آزادی که بخشی از آن در شلوار می‌رود، به همراه یک کفش پاشنه بلند می‌تواند تمام نگاه‌ها را به سمت شما جلب کند و شما را جذاب‌ترین زن هر جمعی کند.

کفش پاییزی ۲۰۱۸
برای هر خانمی داشتن یک نیم‌بوت در این فصل ضروری است. در اوایل پاییز هنوز هم می‌توانید کفش‌های کتونی بپوشید، اما با شروع برف و باران بهتر است کفش نیم بوتی به پا کنید که یک پاشنه‌ ۴ سانتی کلفت دارد و ترجیحا چرمی است. این مدل کفش‌ها چند سالی است که همچنان مد هستند. اگر این کفش‌ها را با یک جین لوله تفنگی که لبه‌های آن را تا زده‌اید بپوشید جلوه‌ آن را کامل‌تر کرده‌اید.

عینک آفتابی‌های پاییز 2018
در پاییز هم مانند تابستان به عینک آفتابی نیاز دارید. کم‌کم باید از رنگ‌های پاستیلی تابستان فاصله بگیرید و سراغ رنگ‌های عسلی، سبز، زرشکی، کرم و یا مشکی برای عینک‌های آفتابی بروید. اگر استایل شما به گونه‌ای است که از اکسسوری برای ایجاد تناسب رنگ استفاده نمی‌کنید و زیاد اهل خرید عینک آفتابی نیستید، سراغ همان گزینه رنگ مشکی بروید. برای اینکه رنگ مشکی زیاد حوصله‌سر بر نباشد، یک فریم خاص متناسب با فرم صورت را انتخاب کنید. ۳ مدل فریم گربه‌ای، بالا صاف و باریک کشیده که از تابستان مد شدند، در پاییز نیز با دنیای مد همراه هستند.

سایر اکسسوری‌های ترند پاییزی
گلدوزی‌ روی لباس و اکسسوری‌ها در تمام سال ۲۰۱۸ یک ترند باقی خواهد ماند. اگر لباس‌های ساده دارید می‌توانید گلدوزی‌های آماده‌ای از بیرون تهیه کنید و به راحتی آن را روی لباس‌، کیف، کوله پشتی و یا کیف پول خود بچسبانید. در کنار جین از اکسسوری‌هایی با رنگ‌های طلایی، نقره‌ای و مشکی استفاده کنید. اگر دوست دارید مانند هیپی‌ها و کمی راحت‌تر به نظر بیایید می‌توانید اکسسوری‌های رنگی‌تری استفاده کنید. امسال شلوغی در استفاده از اکسسوری دوباره مد شده است. برای مثال می‌توانید با تعدادی انگشتر ظریف نیم بند و کامل دستان خود را شلوغ کنید.