پاییز ۲۰۱۸ در بخش مد و لباس آقایان به رسم سال قبل لباس‌های رسمی و کلاسیک ترند هستند. سبک جدیدی از تلفیق لباس‌های رسمی و اسپورت ظهور کرده است. این استایل‌ها شامل لباس‌های راحت، اما رسمی هستند. برای مثال اورکت‌های بلند با شلوارهای گشاد. پاییز امسال طراحان دستی نیز به لباس‌های مردانه دهه‌ ۷۰ میلادی برده‌اند. امسال پیراهن‌های گشاد دوباره زنده‌ شده‌اند.

رنگ‌های مردانه ترند پاییز ۲۰۱۸

امسال تب لباس‌هایی با رنگ لباس‌های فضانوردان که به اصطلاح به آن‌ها نئون می‌گویند بالا است. این موضوع شامل لباس‌های زنانه و مردانه می‌شود. اگر این سبک نظر شما را جلب نمی‌کند می‌توانید به همان رنگ‌های کلاسیک این فصل پایبند باشید. رنگ‌ طوسی و خاکستری نزدیک‌ترین رنگ‌ها به ترند پاییز امسال برای آقایان هستند. در کنار این رنگ‌ها، رنگ‌های گرم مانند شتری نیز از ترندهای مردانه‌ ۲۰۱۸ است.

عینک آفتابی مناسب پاییز

برای خانم‌ها عینک‌های باریک وکشیده مد سال هستند، این موضوع برای پاییز هم صدق می‌کند؛ اما برای آقایان دقیقاً موضوع برعکس است و عینک‌های آفتابی بزرگ محبوب هستند. این عینک‌ها می‌توانند استایل رسمی و کلاسیک شما را با وقارتر کنند.

سرتا پا جین

در مطلب مد و فشن برای خانم‌ها اشاره کردیم که امسال کت و دامن جین حسابی طرفدار دارد، این موضوع برای آقایان هم صدق می‌کند. امسال بازار کت‌های جین مردانه نیز به همان اندازه‌ کت‌های جین زنانه داغ خواهد بود. می‌توانید این استایل را با یک تی‌شرت یا پیرهن مردانه کمی گشاد کامل کنید. در بخش آقایان کت‌های جین پاره می‌تواند استایل مردانه را اسپورت‌تر کند. اگر می‌خواهید سرتا پا جین بپوشید بهتر است رنگ‌های کاملا یکسان را انتخاب نکنید.

کلاه خوب انتخاب کنید

برای آقایان انتخاب یک کلاه خوب بسیار اهمیت دارد. کلکسیون کلاه‌های ترند امسال بسیار گسترده است. از کلاه‌های لبه‌‌دار ورزشی تا بافتی‌ها در هفته‌های مد ۲۰۱۸ به نمایش درآمدند. کلاه‌های لبه‌دار مردانه همچنان برای پاییز برای آقایون یک انتخاب کلاسیک هستند.

شال و دستمال گردن را فراموش نکنید

هیچ چیز بیشتر از یک شال ساده‌ چروک پیچیده شده دور گردن نمی‌تواند یک استایل کلاسیک مردانه را کامل کند. پیشنهاد می‌کنیم که یک رنگ خنثی مانند طوسی را انتخاب کنید که بتوانید آن را با لباس‌های زیادی ست کنید. انتخاب دستمال گردن به علت رسمیت زیاد برای همه جا مناسب نیست، اما اگر محیط کاری شما یک فضای کاملاً رسمی است و سن شما بیش از ۳۰ سال است، می‌توانید از دستمال گردن استفاده کنید. بعضی دستمال سرها که طرح‌های اسپورت دارند را می‌توان دور گردن بست و استایل جین را با آن جذاب‌تر کرد. برای مثال یک دستمال گردن قرمز در کنار ست جین به استایل خود اضافه کنید تا هیجان انگیز‌تر شوید.

کیف‌ و کفش مردانه‌ پاییزی

بیشتر آقایان علاقه‌ای به حمل کیف ندارند، اما طراحان مد تصمیم گرفتند برای امسال کیف‌های کوچک کج را به استایل مدل‌ها اضافه کنند و با استقبال خوبی نیز مواجه شدند.
کیف‌های چرم به شما کمک می‌کنند که استایلی رسمی بسازید. می‌توانید یک کیف کوچک و جمع و جور چرمی قهوه‌ای با خودتان داشته باشید تا تلفیقی از رسمی بودن و به روز بودن را نشان دهید. تا زمانی که می‌توانید از کفش‌های ورزشی لذت ببرید، اما برای روزهای خیس و بارانی به نیم‌بوت‌های چرم فکر کنید. هر مردی باید یک نیم بوت مردانه برای فصل بارش و سرما داشته باشد.

یقه اسکی با کت و شلوار

پاییز امسال پیراهن‌های یقه اسکی بهترین تکمیل‌کننده‌ کت و شلوار هستند. این استایل به خصوص اگر قرار است یک استایل شیک و رسمی برای محل کار انتخاب کنید، حسابی به کارتان می‌آید. یک پیراهن یقه اسکی مشکی انتخابی بسیار کاربردی و شیک است. اگر گردن شما خیلی کوتاه است یا ریش‌های‌تان خیلی بلند است، یقه اسکی نمای خوبی نخواهد داشت.